‌آیا شهرداری ها مجازند هر نوع‌کاری را به طور امانی انجام دهند ؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: اداری مالی و حقوقی‌آیا شهرداری ها مجازند هر نوع‌کاری را به طور امانی انجام دهند ؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

شهرداری ها مشروط بر این که از لحاظ کادر فنی و وسائل برای انجام آن کار مجهز ‌باشند می‌توانند در صورت ضرورت هر نوع‌کاری را با شرایط زیربه طور امانی انجام دهند:
– در نظر گرفتن صرفه و صلاح شهرداری .
– موافقت شورای اسلامی شهر.
 -رعایت مقررات و ترتیب مندرج در ماده 4 آیین‌نامه مالی شهرداری ها.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top