ماده 19 آیین نامه مالی شهرداریها که به تأیید توافق طرفین قرارداد شهرداری توسط شورای اسلامی شهر اشاره دارد، آیا لازم است علاوه بر تأیید توافق طرفین قرارداد توسط شورای اسلامی شهر، مفاد قرارداد نیز به تأیید شورا برسد؟ آیا نیازی به تصویب قراردادهای موضوع ماده 19 آیین نامه مالی شهرداری ها در کمیسیون عالی معاملات شهرداری می باشد یا خیر؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: اداری مالی و حقوقیماده 19 آیین نامه مالی شهرداریها که به تأیید توافق طرفین قرارداد شهرداری توسط شورای اسلامی شهر اشاره دارد، آیا لازم است علاوه بر تأیید توافق طرفین قرارداد توسط شورای اسلامی شهر، مفاد قرارداد نیز به تأیید شورا برسد؟ آیا نیازی به تصویب قراردادهای موضوع ماده 19 آیین نامه مالی شهرداری ها در کمیسیون عالی معاملات شهرداری می باشد یا خیر؟
2 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

با عنایت به ماده 19 آیین نامه مالی شهرداری که مقرر می دارد:«در مورد معامله با وزارتخانه ها و مؤسسات  وشرکت های دولتی یا وابسته به دولت وشهرداری و معامله بین دو شهرداری فقط توافق طرفین که به تأیید انجمن شهر برسد کافی است »همان تأیید توافق طرفین قرارداد کفایت نموده و وظیفه ای برای ورود شورا به مفاد قرارداد و تأیید آن پیش بینی نگردیده است . مضافاً اینکه نیازی به طرح موضوع وتصویب قراردادهای پیش گفته در کمیسیون عالی معاملات شهرداری نمی باشد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn
shahin293 answered 2 سال ago

عرض سلام و خسته نباشید، دست مریزاد
نحوه تایید قراردادهای مشارکتی شهرداری با سرمایه گزار توسط شورا چگونه است؟ آیا مفاد قرارداد توسط شورا باید بررسی و مصوبه تایید بگیرد؟ در مورد سرمایه گزار خارجی به چه ترتیب است؟

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top