فرآیند مأمور به خدمت شدن آن دسته از افرادی که از دستگاههای دولتی و موسسات عمومی غیردولتی به عضویت شورا در آمده اند چگونه است؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: امور شوراهای اسلامی شهرفرآیند مأمور به خدمت شدن آن دسته از افرادی که از دستگاههای دولتی و موسسات عمومی غیردولتی به عضویت شورا در آمده اند چگونه است؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

به استناد ماده 17 آیین نامه اجرایی تشکیلات، انتخابات داخلی و امور مالی شورای اسلامی شهر، کلیه دستگاههای اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری و قانون استخدام کشوری و لشگری، موظفند حسب درخواست استاندار، در خصوص مامور به خدمت نمودن آن دسته از کارکنان دستگاههای اجرایی که به عضویت شورا درآمده اند و بنا به تقاضای شورای مربوط، به حضور تمام وقت یا پاره وقت آنان در شورا نیاز می باشد اقدام نمایند.
بدیهی است، حقوق و مزایای این قبیل اعضا در طی ماموریت، برابر حکم استخدامی و یا مطابق آنچه شورا در بودجه خود مقرر می نماید، از بودجه شورای مربوط قابل پرداخت می باشد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top