در خصوص تغییر محل سکونت اعضاء شوراها موضوع تبصره 2 ماده 26 اصلاحیه قانون شوراها مصوب 1386 به چه نحوی عمل خواهد شد ؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: اداری مالی و حقوقیدر خصوص تغییر محل سکونت اعضاء شوراها موضوع تبصره 2 ماده 26 اصلاحیه قانون شوراها مصوب 1386 به چه نحوی عمل خواهد شد ؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

به استناد تبصره 2 ماده 26 اصلاحیه مذکور، اعضاء شوراها اعم از(عضو یا هیأت رئیسه شورا) باید در محدوده حوزه انتخابیه خود سکونت اختیار نمایند.تغییر محل سکونت هر یک ازاعضای شورا از محدوده حوزه انتخابیه به خرج از آن موجب سلب عضویت خواهدشد.بنابر این در صورت تغییر محل سکونت هر کدام از اعضاء به شرح فوق مراجع ذیربط در بند یک ماده 82 مکرر (1) اصلاحی 27/8/86 می تواند موضوع را به هیأت حل اختلاف ذی ربط ارجاع نماید .

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top