تعیین نرخ بهاء خدمات ارائه شده توسط شهرداری و سازمانهای وابسته به عهده چه مرجعی است؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: امور شوراهای اسلامی شهرتعیین نرخ بهاء خدمات ارائه شده توسط شهرداری و سازمانهای وابسته به عهده چه مرجعی است؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

به استناد ردیف 26 ماده 71 ق ش، تعیین نرخ خدمات ارائه شده از سوی شهرداری با پیشنهاد شهرداری و تصویب شورای اسلامی است.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top