برای انجام معامله شهرداری با وزارتخانه‌ها و مؤسسات و شرکتهای دولتی یا وابسته به دولت و معامله بین دو شهرداری چه شرایطی لازم است؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: اداری مالی و حقوقیبرای انجام معامله شهرداری با وزارتخانه‌ها و مؤسسات و شرکتهای دولتی یا وابسته به دولت و معامله بین دو شهرداری چه شرایطی لازم است؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

به استناد ماده 19 آیین‌نامه مالی شهرداری ها در مورد معامله با وزارتخانه‌ها و مؤسسات و شرکتهای دولتی یا وابسته به دولت و معامله بین دو شهرداری فقط توافق طرفین‌که به تأیید شورای اسلامی شهر برسد کافی است.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top