آیا شورا تکلیفی به ارسال مصوبات خود به فرمانداری را دارد؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: امور شوراهای اسلامی شهرآیا شورا تکلیفی به ارسال مصوبات خود به فرمانداری را دارد؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

کلیه شوراها موظفند حداکثر ظرف مدت 10 روز مصوبات خور را به نمایندگان حوزه انتخابیه، شورای مافوق مسئولین اجرایی ذیربط، عالی ترین مقام اجرایی مریوط و در مورد شورای عالی استانها به مجلس شورای اسلامی و وزارت کشور ارسال نمایند (به استناد ماده 93 قانون شوراها).

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۵ | توسط

Scroll to top