آیا شهردار مجاز است اعتبارات مصوب در بودجه را تقلیل یا افزایش‌دهد؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: اداری مالی و حقوقیآیا شهردار مجاز است اعتبارات مصوب در بودجه را تقلیل یا افزایش‌دهد؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

شهردار موظف به اجرای بودجه مصوب می باشد در صورت نیاز می تواند پیشنهاد اصلاح و متمم بودجه را به شورای اسلامی شهر ارایه نماید. صرفا به موجب ماده 28 آیین نامه مالی شهرداریها می‌تواند اعتبارات مصوب در بودجه برای هر یک از مواد هزینه یا فعالیتهای داخل در یک وظیفه را تا ده درصد تقلیل یا افزایش‌دهد به نحوی که از اعتبار کلی مصوب برای آن وظیفه تجاوز نشود.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top