آیا شهرداران و اعضاء شوراهای اسلامی باید در محدوده قانونی شهر مورد تصدی و حوزه انتخابیه خود سکونت اختیار کنند؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: امور شوراهای اسلامی شهرآیا شهرداران و اعضاء شوراهای اسلامی باید در محدوده قانونی شهر مورد تصدی و حوزه انتخابیه خود سکونت اختیار کنند؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

به استناد ماده 3 آئین نامه شرایط احراز تصدی سمت شهردار و تبصره 2 ماده 26 قانون شوراها، به ترتیب شهرداران و اعضاء شوراهای اسلامی باید در محدوده قانونی شهر مورد تصدی و حوزه انتخابیه شهر خود سکونت نمایند، در غیر اینصورت در مورد شهرداران اعمال ردیف د تبصره 4 ماده 71 قانون شورا و در مورد اعضاء شوراها باعث سلب عضویت آنان از شورا خواهد شد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۵ | توسط

Scroll to top