آیا قانون منع مداخله کارکنان دولت و مقامات کشوری و لشگری مصوب 1337 (در معاملات) شامل اعضای شوراها نیز می شود؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: امور شوراهای اسلامی شهرآیا قانون منع مداخله کارکنان دولت و مقامات کشوری و لشگری مصوب 1337 (در معاملات) شامل اعضای شوراها نیز می شود؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

بر اساس تبصره 2 ماده 82 مکرر 3، اعضای شوراهای مذکور اعم از شوراهای اسلامی پایه و فرا دست و بستگان درجه یک آنها به هیچ وجه حق انجام معامله با دهیاری یا شهرداری، سازمان ها و شرکتها وابسته به آن را نخواهند داشت و انعقاد هر نوع قرارداد با آنها ممنوع است. در غیر این صورت، ضمن لغو قرارداد و سلب عضویت دائم از شورا، پرونده عضو متخلف به مرجع ذیصلاح ارسال خواهد شد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top