آیا عضویت در شورا قابل واگذاری به غیر است؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: امور شوراهای اسلامی شهرآیا عضویت در شورا قابل واگذاری به غیر است؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

به استناد ماده 5 آیین نامه داخلی شورای اسلامی شهر عضویت درشورا قائم به شخص است و قابل واگذاری به دیگری نیست، هیچ یک از اعضای شورا حق تفویض اختیارات خود را به غیر اعم از عضو یا غیرعضو را ندارد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top