آیا شورا می تواند یکی ازکارکنان دستگاههای اجرایی را به عنوان شهردار انتخاب و به مرجع صدور حکم معرفی نماید؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: امور شوراهای اسلامی شهرآیا شورا می تواند یکی ازکارکنان دستگاههای اجرایی را به عنوان شهردار انتخاب و به مرجع صدور حکم معرفی نماید؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

به استناد ماده 51 قانون شهرداری، هر گاه یکی از کارکنان ادارات دولتی از طرف شورا برای تصدی شهردار انتخاب شود و خود او نیز به انتخاب راضی باشد اداره متبوع او مکلف است با انتقال او موافقت نماید.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top