آیا شورا می تواند در مواردی که در خصوص مطالبات شهرداری از اشخاص (اعم از حقیقی و حقوقی) موضوعی در شورا مطرح است از شهرداری پیشنهاد تخفیف نماید؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: امور شوراهای اسلامی شهرآیا شورا می تواند در مواردی که در خصوص مطالبات شهرداری از اشخاص (اعم از حقیقی و حقوقی) موضوعی در شورا مطرح است از شهرداری پیشنهاد تخفیف نماید؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

به استناد تبصره ماده 181 قانون برنامه پنجم توسعه و تبصره 3 ماده 50 قانون مالیات بر ارزش افزوده، کلیه قوانین و مقررات مربوط به اعطای تخفیف یا بخشودگی یا معافیت از پرداخت عوارض یا وجوه شهرداریها ملغی گردیده است لذا شورا نمی تواند در خصوص هر گونه بخشودگی موردی پیشنهادی به شهرداری ارائه نماید.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top