آیا شورا تکلیفی به ارسال مصوبات خود به فرمانداری را دارد؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: امور شوراهای اسلامی شهرآیا شورا تکلیفی به ارسال مصوبات خود به فرمانداری را دارد؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

به استناد ماده 93 قانون شوراها،کلیه شوراهای موضوع این قانون مکلفند حداکثر ظرف مدت 10 روز مصوبات خود را به نمایندگان حوزه انتخابیه، شورای مافوق، مسئولین اجرایی ذیربط، عالی ترین مقام اجرایی مربوط و در مورد شورای عالی استانها به مجلس شورای اسلامی و وزارت کشور ارسال نمایند.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top