آیا شوراها از نظر تحصیل امکانات مورد نیاز از قبیل ساختمان، دفتر، تجهیزات اداری و … تابع مقررات خاص می باشند؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: امور شوراهای اسلامی شهرآیا شوراها از نظر تحصیل امکانات مورد نیاز از قبیل ساختمان، دفتر، تجهیزات اداری و … تابع مقررات خاص می باشند؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

به موجب بند 9 ماده 78 مکرر2، قانون شوراها و تبصره ذیل ردیف 11 ماده 6 آیین نامه اجرایی تشکیلات، انتخابات داخلی و امور مالی شورای اسلامی شهر، نیازهای مالی و تدارکاتی شوراها براساس آیین نامه ای که توسط شورای عالی استان ها تهیه و به تصویب هیأت وزیران می رسد، از بودجه شهرداری هر شهر و در چهارچوب بودجه مصوب شورا و با رعایت دستور العمل طرز تنظیم بودجه ابلاغی از سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور تأمین می گردد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top