آیا شهرداری می تواند به مصوبات شورا اعتراض نماید؟

پرسش‌ و پاسخ تخصصی مدیریت شهریدسته بندی: امور شوراهای اسلامی شهرآیا شهرداری می تواند به مصوبات شورا اعتراض نماید؟
1 Answers
جلال عضو سایت answered 2 سال ago

از آنجاییکه به استناد ماده 5 قانون لایحه خدمات کشوری، شهرداری ها نیز دستگاه اجرایی شناخته شده اند لذا شهردار به عنوان مسئول اجرای برنامه های این نهاد می تواند به شرحی که در ماده 80 قانون شوراها آمده است در مواردی که مصوبات شورا مغایر با وظایف قانونی آنها و یا مخالف قوانین و مقررات مربوط به شهرداری است همانند سایر دستگاه های اجرایی به مصوبات شورا اعتراض نماید.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها
FacebookTwitterGoogle+PinterestLinkedIn

در بهمن ۲۶ | توسط

Scroll to top