رای گیری در قرن 21 (متشکرم تکنولوژی)

رای گیری در قرن 21 (متشکرم تکنولوژی)

در ۱۹ دی | مجموعه علمی آموزشی, مقالات | توسط | دیدگاه بدون دیدگاه

رای گیری در قرن 21 (متشکرم تکنولوژی)

صف های طولانی، امکان دور بودن شعبه رای گیری، تجهیزات قدیمی و مشکلات دیگری، افت مراحل رای گیری را در اطراف جهان به دنبال دارد. اما این سبک در آینده وجود نخواهد داشت. شرکتی در حال ساختن مراحل رای گیری به صورت ساده تر، مناسب تر، با امنیت بیشتر و شفاف تر می باشد.

Scytl یک شرکت متخصص در دستگاه های امن الکترونیکی رای گیری و شریک مایکروسافت می باشد که با یک راه حل به تایید و چک کردن رای دهنده ها با سرعت بالاتری می پردازد. ( جایی که تعدادی از اتفاقات قطعی رخ می دهد) و این شرکت برای بهتر اداره کردن مراحل مختلف رای گیری نماینده ی عالی رتبه ای فراهم کرده است.

Scytl از نرم افزارهای مایکروسافت دینامیک CRM و نرم افزار کمکی سرور مایکروسافت SQL ساخته شده است.

آن چیست و چه کاری انجام می دهد؟

کتاب الکترونیکی رای شماری اطلاعات را از سازمان های وسایل نقلیه، بهداشت و خدمات انسانی و بانک اطلاعاتی را با هم ادغام می کند که در دسترس مسئولان اخذ رای باشد تا به شایستگی رای دهندگان رسیدگی کنند و آن ها می توانند از لوح های کامپیوتری برای صحت اطلاعات در دومین بار استفاده کنند که سریع تر از جستجو کردن در میان لیست های پرینت شده می باشد. برای رای دهندگانی که در جایگاه های رای گیری اشتباه حضور پیدا می کنند، مسئولان می توانند آن ها را به مکان صحیح تر هدایت کنند و برای کمک به آن ها نقشه ی راهنما فراهم کنند.

سیستم Scytl  همچنین نماینده ی رسمی ای را انتخاب می کند و آن ها می توانند اجرای هر شعبه رای گیری را دنبال کنند قبل از اینکه اتفاقی تبدیل به مشکل جدی بشود آن را برطرف کنند. این سیستم همچنین گزارشی از انتخابات و بهترین زمان رای گیری در هر یک از شعبه ها می دهند که مردم می توانند مطمئن باشند که انتخابات آینده به طور روان تری انجام می شود.

پیشرفت های جدید دیگری در رای گیری

اخیرا بنیاد خیریه جیمز ال نایت مبلغ 2 / 3 میلیون دلار را به 22 پروژه طراحی شده اعطا کرده است تا با دادن خبرهای بهتری به رای دهندگان و اطلاعاتی در مورد مسائل کاندیداها آن ها را به رای دادن از میان چالش های خبری بنیاد خیریه نایت تشویق می کند.

یک برنامه جدید در جشن هزار ساله در استان تراویس (وابسته به تگزاس) تشویق به ثبت و رای دادن بوسیله پیام های متنی می باشد. این برنامه همچنین اطلاعاتی را در نزدیکترین مکان رای گیری فراهم می کند و به رای دهندگان در روز انتخابات یادآوری می کند.

استان لس آنجلس از طراح شرکت ایدولوژی درخواست کرد تا یک صفحه لمسی راه اندازی کند که هم رای دهندگان با آن آشنا هستند و هم ثبت کردن برای آن ها راحت تر است. به گزارش بلوم برگ (شرکت جهانی در ارائه اخبار و اطلاعات در زمان واقعی و تحلیلگر 24 ساعته- مایکل بلومبرگ)  این سیستم به وسیله سرپرست رای گیری در سرتاسر جهان دنبال می شود.

آلبانی ( مرکز ایالت نیویورک) و آزمایشگاه انفورماتیکی در دانشگاه آلبانی در نیویورک یک گوشی هوشمندی خلق کرده است تا رای دهندگان را به مشارکت بیشتر تشویق کنند.

رای دهندگان ثبت شده می توانند محلشان را، ملیت و نماینده های ائتلافی شان را جستجو کنند، سابقه ی رای هایشان را مشاهده کنند و اطلاعاتی از انتخابات آینده را بدست بیاورند.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

« »

Scroll to top