تعیین فهرست کالاهای تولیدی برای سال 1384

در ۳ اسفند | مجموعه درآمد و عوارض, قوانین مدیریت شهری | توسط | دیدگاه بدون دیدگاه

تعیین فهرست کالاهای تولیدی برای سال 1384 به شرح جدول پیوست
شماره‌: .65337ت 32258هـ
تاریخ :1383.11.25
وزارت امور اقتصادی و دارایی ـ وزارت صنایع و معادن ـ وزارت بازرگانی ـ وزارت کشور ـ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور
هیأت وزیران در جلسه مورخ 1383.11.14 بنا به پیشنهاد مشترک وزارتخانه‌های امور اقتصادی و دارایی‌،صنایع و معادن‌، بازرگانی‌، کشور و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، موضوع نامه شماره 48081 مورخ‌1383.11.7 وزارت امور اقتصادی و دارایی و به استناد بند (ه¨) ماده (3) قانون اصلاح موادی از قانون برنامه سوم توسعه اقتصادی‌، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و چگونگی برقراری و وصول عوارض و سایر وجوه‌از تولیدکنندگان کالا، ارایه دهندگان خدمات و کالاهای وارداتی ـ مصوب 1381 ـ تصویب نمود:

1 ـ فهرست کالاهای تولیدی که امکان استفاده از آنها به عنوان محصول نهایی وجود دارد، برای سال 1384به شرح جدول پیوست (1)که تأیید شده به مهر دفتر هیأت دولت می باشد، تعیین می گردد.

2 ـ اقلام زیرمجموعه هر یک از گروه کالاهای فهرست بند (1) این تصویبنامه که طبق نظر اکثریت نمایندگان اعضای کارگروه موضوع بند (ه¨) ماده (3) قانون یادشده به شرح پیوست تعیین گردیده است ، توسط سازمان امورمالیاتی کشور به واحدهای تابع ابلاغ خواهد شد.

3 ـ در مواردی که کالاهای مزبور به صورت بسته بندی شده و یا مظروف به فروش می رسند از مأخذ قیمت فروش ،مشمول مالیات و عوارض مقرر خواهند بود و حاصل فروش آنها قابل تفکیک به اجزا نمی باشد.

4 ـ در مواردی که کالاهای یادشده به صورت کارمزدی تولید می شوند، از حیث تعریف و تطبیق با مقررات دررابطه با نحوه وصول مالیات و عوارض مزبور از طریق صاحب کالا (سفارش دهنده ) به موجب دستورالعملی خواهد بود که توسط سازمان امور مالیاتی کشور تهیه و اجرا خواهد شد.

تبصره ـ مفاد این بند به مواردی که کالاهای موضوع بند (الف ) ماده (3) قانون یادشده نیز به صورت کارمزدیتولیدمی شوند قابل تسری خواهد بود.

محمدرضا عارف ـ معاون اول رییس جمهور

1 ـ جدول مزبور در آرشیو اداره کل تدوین و تنقیح قوانین و مقررات موجود می باشد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

« »

Scroll to top