برنامه‌های ائتلاف محله برای تبدیل زمین‌های بی استفاده به مزرعه شهری و مجتمع مسکونی

در ۲۴ شهریور | مجموعه علمی آموزشی, مقالات | توسط | دیدگاه 1 دیدگاه

برنامه‌های ائتلاف محله برای تبدیل زمین‌های بی استفاده به مزرعه شهری و مجتمع مسکونی

کلمات کلیدی: ساختمان و طراحی، ساخت و ساز مسکن، پنسیلوانیا، کشاورزی شهری، توسعه مجدد شهری، زمین‌های خالی، انرژی جایگزین، بهداشت و تغذیه، نوآوری، توسعه مجدد و پر، تجارت‌های سبز، مسکن، مدیریت مواد زائد، کشاورزی و غذا، ساختمان سبز، رهبری و مدیریت، باغ‌ها و مناظر، فضاسازی، توده مردم، منابع، اقتصاد، شهرسازی، پایداری، سیاست

تصویری ساده از رشد پیتزبورگ

ائتلاف اهالی تپه، یک مؤسسه غیر انتفاعی پنسیلوانیا، در حال کار بر روی یک پروژه که به شدت می‌تواند باعث پیشبرد کشاورزی شهری در استان شود، می‌باشد. این سازمان می‌خواهد 107 هکتار زمین خالی را به مزرعه روستایی تپه تبدیل کند، یک توسعه چند منظوره که شامل 120 خانه شهری، 20 هکتار مزرعه شهری پرورش طیور، مزرعه جوانان و CSA است. اگر این طرح موفقیت آمیز باشد، این مزرعه می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین مزارع شهری در کشور شود.

ائتلاف تپه در سال 2009 به عنوان یک سازمان توسعه اجتماع چند محله ای تشکیل شده بود. یکی از مسائل اصلی که این سازمان بر روی آن تمرکز دارد، زمین‌های خالی و بلا استفاده است. از سال 2011 تا 2012، این سازمان موجودی زمین‌های خالی در محله تپه را بررسی کرده است. در طول فرآیند ارزیابی، این سازمان در مورد مجتمع مسکونی خیابان Clair، یک مجتمع مسکونی مقرون به صرفه که به تازگی تخریب شده اطلاع پیدا کرد.

این سازمان به توسعه دهنده محلی Ernie Sota معرفی شده است، کسی که یک چشم انداز برای یک جامعه از خانه‌های شهری با تراکم بالا که توسط یک مزرعه شهری مهار شده است دارد.

Aaron Sukenik مدیر اجرایی ائتلاف تپه می‌گوید: “کشاورزی شهری همیشه با قصد بی ضرر بودن شروع می‌شود اما واقعاً هرگز از نظر مالی انجام نمی‌شود. ما می‌دانستیم که بنیاد علاقه مند به کمک از طریق تأمین مخارج سرمایه، سرپا نگه داشتن و اجرای این خواهند بود، اما آن را تا آخر الزمان در حال اجرا نگه نخواهند داشت. ما می‌دانستیم که باید یک طرح کسب و کار با دوام و بی ضرر، برای چهار سال اول ایجاد کنیم”.

تنها 40 هکتار از 107 هکتار قابل کشت و ساخت هستند. ائتلاف تپه، یک مشارکت با توسعه دهنده برای دادن سهم مساوی به آن‌ها در توسعه سازمان داده است، که جریان پول نقدی برای مزرعه را فراهم خواهد کرد. همچنین، هر خانه شهری دارای سهم سازمان ایالات متحده جنوب آمریکا خواهد بود که درآمد اضافی فراهم می‌کند. اعضای مجتمع مسکونی 500-600 دلار در هزینه‌های مالکان پرداخت خواهند کرد، و در عوض آن‌ها سهمی از محصولات تازه هر دو هفته یکبار دریافت خواهند کرد. مردمی که در خارج از توسعه مسکونی زندگی می‌کنند نیز قادر به خرید سهام CSA خواهند بود.

مزرعه پرورش طیور شامل 18 قطعه یک چهارم هکتاری که برای اجاره سالانه در دسترس خواهد بود، می‌باشد، اگر چه کمک هزینه نیز در دسترس خواهد بود. مدیر مزرعه بر مزارع نظارت خواهد کرد و برنامه‌های به اشتراک گذاری تجهیزات را مدیریت می‌کند.

Sukenik می‌گوید: “مزرعه بدون مسکن کار نمی‌کند”.

Just Harvest، یک موسسه غیرانتفاعی عدالت غذایی مبتنی بر پیتسبورگ، کوه خیابان Clair را شناسایی کرده است. منطقه الیور که در آن مزرعه واقع خواهد شد یکی از پنج دشت مواد غذایی در استان است. این منطقه بدون فروشگاه مواد غذایی تمام سرویس است، بنابراین داشتن مزرعه ائتلاف تپه می‌تواند منبع اصلی محصولات تازه برای مردم در این منطقه باشد.

Sukenik افزود که این محله، خانه بسیاری از پناهندگان بوتانی است که فرهنگ آن‌ها خوردن مواد غذایی که فقط در درون جامعه آن‌ها تولید می‌شود را دیکته کرده است. پناهندگان در مورد امکان کاشتن غذای خود در نزدیک منزلشان هیجان زده هستند.

ائتلاف تپه در حال برنامه ریزی بر روی اجرای برنامه‌های آموزشی خود نیست، اما Sukenik می‌گوید بسیاری از سازمان‌ها در این منطقه هستند که علاقه مند به استفاده از مزرعه برای برگزاری مراسم و کارگاه‌های آموزشی می‌باشند.

در زمان تهیه این مطلب، ائتلاف تپه در حال کار بر روی تأمین مالی و تصویب دولت فدرال است، اما امیدوار است این پروژه در بهار 2016 رو به جلو حرکت کند (اجرایی شود). هزینه توسعه مجدد، 28 میلیون دلار پیش بینی می‌شوند که شامل خرید زمین نخواهد بود و از طریق ترکیبی از وام و کمک‌های مالی، تأمین خواهد شد.

FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

One Response

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

« »

Scroll to top