اولین جشنواره و نمایشگاه فناوری های نوین شهری

افزایش حامیان ICS2016 با حضور مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

در ۱۲ تیر | مجموعه اخبار | توسط | دیدگاه بدون دیدگاه

افزایش حامیان ICS2016 با حضور مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی

مشاور شهردار و رئیس مرکز فناوری‌های نوین شهری شهرداری اصفهان گفت:

در ادامه تعامل و همکاری این مرکز در راستای هر چه بهتر برگزار شدن اولین جشنواره و نمایشگاه بین الملی فناوری های نوین شهری اصفهان تفاهم نامه همکاری با مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی منعقد شد.
محمد رضا نیلفروشان با اشاره به نظر اسلام و توجه همه ادیان الهی در خصوص اهمیت حفظ محیط زیست و تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری در این رابطه اعلام کرد : امروزه حفظ محیط زیست نه تنها یک مسئله ملی است بلکه به عنوان یک مسئله جهانی مطرح شده است . به همین جهت یکی از مهم ترین راه کارهای حفط محیط زیست شهری استفاده از فناوری های نوین شهری در حوزه های شهرسازی است . لذا با توجه به اهمیت موضوع ، محور ” فناوری های شهر هوشمند ” به عنوان یکی از محورهای اساسی در جشنواره ics2016 انتخاب شده است .
رئیس مرکز فناوری های نوین شهری اصفهان افزود : از رئوس اصلی در رابطه با توسعه مناسب و مقتدرانه یک کلانشهر ،وجود نگاه علمی به حوزه های سه گانه راه ، مسکن و شهرسازی و استفاده از امکانات و فناوری های نوین شهری در همین راستاست .
وی با اشاره بر نقش و اهمیت مراکز تحقیقاتی در حوزه های مختلف رشد و توسعه و اهمیت این مراکز در تحقق  سیاست های اقتصاد مقاوتی به عنوان یک سیاست راهبردی اعلام کرد : سیاست راهبردی مرکز فناوری های نوین شهری اصفهان به عنوان یک مرکز دانش محور همکاری با مراکز تحقیقاتی از قبیل مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی می باشد .
مشاور شهردار تصریح کرد : مرکز تحقیقاتی راه ، مسکن و شهرسازی می تواند با معرفی شرکت های دانش بنیان این حوزه با ویژگی های فناوری های نوین و استفاده از پتانسیل به وجود آمده در مدیریت شهری کلانشهر اصفهان گام های موثری در جهت ایجاد فضای جدید و تاب آور شهری بردارد.
نیلفروشان در ادامه افزود : در نشست فی مابین با ریاست دفتر منطقه ای مرکز تحقیقات راه،مسکن و شهرسازی مقرر شد،مسابقه ای بین ساختمان هایی که از فناوری های نوین استفاده کرده اند ، در دو بخش شهری و ملی برگزار گردد و در هر بخش 3 ساختمان که دارای ویژگی های فناوری های نوین هستند انتخاب و از دست اندرکاران آن ها تقدیر ویژه به عمل آید.
رئیس مرکز فناوری های نوین شهری اصفهان در پایان اعلام کرد : امیدواریم با توجه به فضای ایجاد شده برای برگزاری اولین جشنواره و نمایشگاه فناوری های نوین شهری ics2016 در شهریور ماه سال جاری در اصفهان ، شاهد درخشش هر چه بیشتر شرکت های دانش بنیان به عنوان ستون توسعه و اقتدار کشور عزیزمان باشیم.
FavoriteLoadingاضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

« »

Scroll to top